Preklady ADVANS

Preklady ADVANS     Translations ADVANS
 
 
 
ŠTANDARDNÉ PREKLADY
 
SÚDNE PREKLADY
 
ŠTANDARDNÉ TLMOČENIE
 
SÚDNE TLMOČENIE
 
CENA ZA PREKLADY
 
PODMIENKY
 
PROFIL SPOLOČNOSTI
 
PREKLADATELIA
 
SPOLUPRÁCA
 
REFERENCIE
 
KONTAKT
E-mail: advans(a)advans.sk
Tel.: 0918/518 238

Návštevníci online: 1.

Odoslať odkaz

Mier sa začína mnou

Preklady ADVANS

- pomáhame ľuďom dorozumieť sa i porozumieť si -

 

preklady advans

 

preklady advans

Ponuka externej spolupráce v oblasti prekladov

 

Pre prekladateľov so záujmom o externú spoluprácu s našou prekladateľskou spoločnosťou.

Prekladateľstvo je náročná činnosť a chce to celého človeka.

Podmienky spolupráce:

1. Vzdelanie alebo prax v oblasti prekladateľstva.

2. Živnosť alebo iná forma podnikania vítaná, no nie je podmienkou. Ide nám o to, že prekladateľstvu sa záujemca venuje prinajmenšom aktívne, najlepšie profesionálne, nielen pre privyrobenie si počas víkendov a podobne. Samozrejme, skúsenosti sa nezískajú zo dňa na deň a tiež treba nejako začať, no určite nie je najšťastnejšie robiť prvé preklady pre agentúry, ktoré potom nemusia mať o spoluprácu záujem.

3. Morálna bezúhonnosť, rodinne založený človek (nemusí však ešte žiť v manželstve), osobne a spoločensky nedeštruktívny typ (nefajčiar, nealkoholik, nedrogista, nepromiskuitný. Alebo povedané jednoducho - "Kto má seriózny prístup k životu, má aj seriózny prístup k práci."

4. Vyúčtovanie sa robí raz za kalendárny mesiac po jeho skončení zvyčajne do 7 dní v novom mesiaci, ktoré prekladatelia dostanú emailom. Platba sa uskutočňuje podľa dátumu splatnosti na faktúre od prekladateľa alebo v prípadoch neživnostníkov do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom bolo poslané vyúčtovanie.

5. Zaradenie do našej databázy externých prekladateľov však neznamená pre nás povinnosť zadať materiál na preklad externému spolupracovníkovi.

Ak Vás tieto podmienky neodradili, vyplňte tento formulár - advans-spolupraca.xls podľa pokynov, preklady bývajú aj v Exceli, a odošlite ho na našu emailovú adresu advans(a)advans.sk.


Design a copyright © 2000 - ADVANS. Všetky práva vyhradené.
Preklady ADVANS - prekladateľské služby, aj krátke preklady, aj rýchle preklady. Rôzne jazykové kombinácie. Iba neúradné preklady.
http://www.advans.sk,
advans(a)advans.sk

NAJ.sk advans counter

anglicko-slovenské preklady, bulharsko-slovenské preklady, česko-slovenské preklady, francúzsko-slovenské preklady, chorvátsko-slovenské preklady, maďarsko-slovenské preklady, nemecko-slovenské preklady, poľsko-slovenské preklady, rusko-slovenské preklady, slovinsko-slovenské preklady, slovinčina, španielsko-slovenské preklady, taliansko-slovenské preklady, ukrajinsko-slovenské preklady, a iné jazykové kombinácie, a taktiež preklady zo slovenčiny do príslušného jazyka

preklady advans

 

preklady advans